fbpx
Team ICONFIT2020-10-21T10:34:28+00:00

ICONFIT produktus lieto tūkstošiem profesionālo un amatieru sportistu. Mēs priecājamies sniegt ieguldījumu viņu mērķu sasniegšanā un veicināt sportisko dzīvesveidu ar mūsu kvalitatīvo produktu palīdzību.

Daudzi no mūsu klientiem ir arī augsti vērtēti treneri un uztura speciālisti, kurus aktīvi iesaistām produktu izstrādē. Tādējādi mēs varam būt pārliecināti, ka ICONFIT produktiem ir kvalitatīvs saturs un tie sniedz vislabākos rezultātus. Uzzini vairāk par mūsu komandu un dzīvo līdzi viņu aktivitātēm.

Sīms Savisārs (Siim Savisaar)

SĪMS SAVISĀRS (SIIM SAVISAAR) (KLASISKAIS BODIBILDINGS): Sīms 2018. gadā ieguva sudraba medaļu Eiropas čempionātā bodibildingā un fitnesā, un viņš ir daudzkārtējais Igaunijas čempions klasiskajā bodibildingā. Sīms, kurš ikdienā trenējas Tartu pilsētā, ir arī augsti vērtēts personiskais treneris un fizioterapeits.

KERLI DJOMINA (BIKINI FITNESS): Kerli ir Igaunijas čempionāta sudraba medaļniece, kā arī aktīva sportiste un blogere.

OTS KĪVIKASS (OTT KIIVIKAS) (BODIBILDINGS): Ots ir neapšaubāmi pazīstamākais un veiksmīgākais Igaunijas kultūrists. Viņš ir 20-kārtējais Igaunijas čempions bodibildingā, 2016.g. Eiropas čempions un Mr. Olympia Amateur, kā arī viņš var lepoties ar daudziem citiem lieliskiem sasniegumiem.

Mihkels Rūts (Mihkel Ruut)

MONIKA SOPA (MONIKA SOOP) (UZTURA SPECIĀLISTE): Monika ir augsti vērtēta personiskā trenere un uztura speciāliste, kura daudziem ir palīdzējusi pievērsties veselīgākam dzīvesveidam. Ikdienā Monika trenējas MyFitness klubā un ir izveidojusi populārās veselības un notievēšanas programmas “The New You”.

Mihkels Rūts (Mihkel Ruut)

KRISTINA-AMANI KĪVIKAS (CHRISTIN-AMANI KIIVIKAS) (BIKINI FITNESS): Viņa ir uzlecošā zvaigzne Igaunijas fitnesā, 2019.g. viņa jau kļuva par Igaunijas junioru čempioni, bet pasaules čempionātā junioriem viņa ieguva augsto 5. vietu.

JANNO TALUMĀ (JANNO TALUMAA) (BODIBILDINGS): 2017. gadā Janno kļuva par Igaunijas bodibildinga čempionu sacensībās jauniešiem, un viņš ir daudzsološs jaunais sportists. Mums ir prieks atbalstīt Janno ceļā uz jauniem panākumiem.

Mihkels Rūts (Mihkel Ruut)

ALEKSEJS LARINS (ALEKSEI LARIN) (MUAY THAI): Aleksejs ir viens no Igaunijas veiksmīgākajiem Muay Thai cīkstoņiem, kurš ir veltījis daudz laika treniņiem Taizemes meistaru vadībā.

Mihkels Rūts (Mihkel Ruut)

MIHKELS RŪTS (MIHKEL RUUT) (SVARCELŠANA): Mihkels ir vairāku Igaunijas junioru rekordu īpašnieks un Igaunijas čempions.