ICONFIT Hydro Recovery Pro (1KG)

34.00

ICONFIT Hydro Recovery ir Baltijā izstrādāts augstas kvalitātes hidrolizēts dzēriens lietošanai pēc treniņa. Tajā ir izmantoti tikai paši labākie hidrolizētie olbaltumvielu avoti un sastāvdaļas, kas ir pierādījušas savu iedarbību profesionālo sportistu vidū. Ātras un labas iedarbības sūkalu proteīns ar augstu hidrolīzes pakāpi (DH25!), hidrolizēts kazeīns un glutamīna peptīdi ir kombinēti ar ātrajiem + lēnajiem ogļhidrātiem, vitamīniem un kreatīnu.

  • Tikai labākie hidrolizēto olbaltumvielu avoti! Sūkalu proteīns ar augstu hidrolīzes pakāpi (DH25) + hidrolizēts kazeīns! Šie olbaltumvielu avoti uzsūcas īpaši labi un tiem piemīt ievērojami labāka iedarbība nekā parastajām sūkalu olbaltumvielām un kazeīnam.

  • Pievienoti augstas kvalitātes glutamīna peptīdi, kas palīdz atgūties pēc treniņa labāk nekā parastais L-glutamīns.
  • Kombinētie ātrie (maltodekstrīns) un lēnie (izomaltuloze) ogļhidrāti nodrošina pēc slodzes nepieciešamo papildu enerģiju, bet lēnie ogļhidrāti palīdz saglabāt stabilu enerģijas līmeni ilgāku laiku.
  • Vitamīnu un minerālvielu maisījums palīdz ķermenim pēc treniņa atgūties un to spēcināt.
  • Mikronizētais kreatīna monohidrāts veicina muskuļu attīstību un ievērojamu spēka pieaugumu.
  • Pasūti preces par vismaz €29, un saņem pirkumu tuvākajā DPD pakomātā bez maksas (parasti €3,50).
SKU: N/A Categories: ,

Apraksts

ICONFIT Recovery Hydro Pro nav nekāds vidējas šķiras dzēriens lietošanai pēc treniņa! Tajā ir izmantotas tikai pašas labākās sūkalu olbaltumvielas ar augstu hidrolīzes līmeni (DH25), reti sastopams hidrolizēts kazeīns un glutamīna peptīdi, kuri patiešām labi palīdz atgūties pēc treniņa. Turklāt organisma atgūšanos veicina gan ātrā enerģija no maltodekstrīna, gan arī ilgstošākas iedarbības enerģija no izomaltulozes, bet mikronizētais kreatīns veicina ievērojama spēka attīstīšanu.

ICONFIT jau sen plānoja izstrādāt dzērienu maisījumu, kas palīdzētu atgūties pēc treniņa, bet mēs negribējām radīt kaut kādu viduvēju, vidējas iedarbības dzērienu. Tādējādi pēc ilgiem piemērotu izejvielu meklējumiem un konsultācijām ar profesionālajiem sportistiem radās Recovery Hydro Pro. Tas ir lieliski piemērots lietošanai gan pēc treniņa sporta zālē, gan arī pēc skriešanas, braukšanas ar velosipēdu vai jebkura cita sporta veida, ar kuru nodarbojies.

Hidrolizētas olbaltumvielas

Hidrolizētas sūkalu olbaltumvielas ar augstu hidrolīzes līmeni – galvenais olbaltumvielu avots, kas, pateicoties īpaši augstajam 25% hidrolīzes līmenim (DH25), iedarbojas ātrāk, un organisms to uzņem daudz labāk nekā parastās sūkalu olbaltumvielas. Tās nedrīkst jaukt ar lētākām hidrolizētajām olbaltumvielām, kuru hidrolīzes līmenis ir tikai 2-3%, kas parasti netiek norādīts uz iepakojuma. Pateicoties augstajam hidrolīzes līmenim, olbaltumvielu iedarbība ķermeņa atjaunošanas procesā ir pavisam citā līmenī. Šīs iedarbības rezultātā muskuļi atgūstas un attīstās ātrāk.

Hidrolizēts kazeīns – parastais kazeīns ir pazīstams daudziem sporta draugiem, bet tas ir salīdzinoši lēnas iedarbības uztura bagātinātājs. Hidrolizēts kazeīns turpretim ir retāk sastopams augstāka līmeņa kazeīns, kas, pateicoties hidrolīzei, uzsūcas un iedarbojas ātrāk. Tas palīdz novērst muskuļu sāpes pēc treniņa un tādējādi palīdz labāk atgūties.

Glutamīna peptīdi – arī parastais L-glutamīns aminoskābes veidā droši vien ir pazīstams daudziem sporta draugiem, turpretim glutamīna peptīdi ir mazāk zināma augstākas klases viela, kas iedarbojas un uzsūcas labāk, palīdzot pēc treniņa celt glutamīna līmeni muskuļos.

BCAA un L-karnitīns – neaizstājamās aminoskābes Hydro Recovery Pro dzērienā veido vairāk nekā 8,8% (vairāk nekā 4,4g vienā porcijā) un ir pievienotas, lai veicinātu L-karnitīna atjaunošanos.

Ātrie un lēnie ogļhidrāti

Enerģijas rezervju atjaunošanai pēc treniņa mēs izmantojam gan ātros, gan lēnos ogļhidrātus. Maltodekstrīns ar savu augsto glikēmisko indeksu (130, bet, piem., cukuram – 65) ir ātrās enerģijas avots, kas pēc treniņa ātri sniedz lielāku enerģijas daudzumu. Palatinose™ izomaltuloze savukārt ar savu zemo glikēmisko indeksu (32) ir lēnās enerģijas avots, kas apgādā ķermeni ar enerģiju vienmērīgāk ilgākā laika posmā.

Mikronizēts kreatīns

Kreatīna monohidrāts mikronizētā formā ir īpaši smalks, tas šķīst un uzsūcas organismā ļoti labi. Kreatīns daudziem sportistiem un sportistēm ir neatņemams uztura bagātinātājs, kas palīdz attīstīt pārsteidzošus spēka rādītājus. No katras porcijas ir iespējams saņemt 2,5g kreatīna, un šo daudzumu ir paredzēts kombinēt ar papildu kreatīna devu, kas tiek uzņemta pirms treniņa (piemēram, ar ICONFIT Crea Shortcut maisījumu).

Vitamīni un minerālvielas

Papildus nepieciešamajām augstākā līmeņa olbaltumvielām, ātrajiem un lēnajiem ogļhidrātiem, kā arī kreatīnam esam šim produktam pievienojuši arī 23 dažādus ķermenim nepieciešamus vitamīnus un minerālvielas.

Kopsavilkums

ICONFIT Recovery Hydro Pro ir augstas klases hidrolizēts dzēriens lietošanai pēc treniņa, kas ir izstrādāts sadarbībā ar labākajiem Baltijas ekspertiem. Lielākā daļa ķermeņa atjaunošanai domāto dzērienu ir balstīti uz parastajām olbaltumvielām, kas kombinētas ar ogļhidrātiem, taču ar tiem nav iespējams panākt vislabāko iespējamo rezultātu. ICONFIT Hydro Recovery Pro satur tikai pašas labākās sastāvdaļas, kas ļauj panākt labākos rezultātus ķermeņa atjaunošanā un fiziskās attīstības panākšanā. Izmēģini to, sajūti tā rezultātus, un tas noteikti kļūs par tavu mīļāko ķermeņa atjaunošanas dzērienu.

Lietošana

Lieto tūlīt pēc treniņa vai treniņa beigās. Pateicoties augstajam hidrolīzes līmenim, Hydro Recovery Pro sniedz vislabāko efektu, izmantojot to treniņa beigās, kad organisms ir visuzņēmīgākais pret olbaltumvielām un izmanto to muskuļu atjaunošanai un attīstībai. Ielej šeikerī 300ml ūdens, pievieno 50g (1 mērkaroti ar nelielu kaudzi) ICONFIT Hydro Recovery Pro maisījuma. Krati šeikeri, līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis, un patērē uzreiz.

Pirms treniņa uzņem arī 1 porciju (40g) ICONFIT Crea Shortcut maisījuma, kura sastāvā esošie ogļhidrāti sniedz enerģiju treniņa uzsākšanai, BCAA 2:1:1 aminoskābes palīdz samazināt muskuļu nogurumu treniņa laikā, bet kreatīns palīdz attīstīt spēku.

Hydro Recovery Pro – Tumšā šokolāde 50 g porcijas 100g
Enerģija (kJ/kcal) 672/160 1344/321
Olbaltumvielas (g) 20,1 40,2
Ogļhidrāti (g) 15,1 30,3
..no kuriem cukuri (g) 5,7 11,4
Tauki (g) 0,4 0,8
..no tiem piesātinātie (g) 0,05 0,1
Sāls (g) nav pievienots. 0,05 0,1

SASTĀVDAĻAS produktā ar šokolādes garšu: Olbaltumvielu maisījums ar augstu hidrolīzes pakāpi (DH25 hidrolizētas sūkalu olbaltumvielas, hidrolizēts kazeīns), maltodekstrīns, izomaltuloze, glutamīna peptīdi, mikronizēts kreatīna monohidrāts, kakaopulveris, vitamīnu- un minerālvielu maisījums (A vitamīns (retinilacetāts), D vitamīns (holekalciferols), kalcijs, varš, jods, dzelzs, magnijs, mangāns, kālijs, fosfors, selēns, nātrijs, cinks, askorbīnskābe, E vitamīns, niacīns, pantotēnskābe, B6 vitamīns, tiamīns, riboflavīns, B12 vitamīns, folijskābe, biotīns), aromatizētājs, L-karnitīns, saldinātājs sukraloze. Ražots Igaunijā.

Papildu informācija

Weight 800 g
Garšas izvēle

Rūgtā šokolāde

Atsauksmes

Šim produktam atsauksmju vēl nav.

Esi pirmais, kurš sniedz produktam novērtējumu “ICONFIT Hydro Recovery Pro (1KG)”

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

You may also like…