ICONFIT Real Hydro Whey (DH25!) 800g

35.00

ICONFIT Real Hydro Whey ir sūkalu proteīns ar īpaši augstu DH25% hidrolīzes līmeni! Tam ir ātrāka iedarbība, un organisms hidrolizētas olbaltumvielas uzņem ievērojami labāk nekā parastās. Lētākajiem produktiem parasti uz iepakojuma tiek norādīts, ka darīšana ir ar Hydro sūkalu proteīnu, taču nav norādīts, ka tā hidrolīzes līmenis ir tikai 2-5% un tāpēc produkta efektivitāte ir sliktāka. Mūsu Real Hydro Whey proteīns turpretim atbilst augstākajai kvalitātes klasei, un tam piemīt patiess DH25 līmenis un efektivitāte.

  • Augstākais DH25 hidrolīzes līmenis! Ķermenis to uzņem ātrāk un labāk, tāpēc ietekme uz muskuļu atjaunošanos ir pavisam citāda.

  • Sūkalu olbaltumvielas ir augsti vērtēts olbaltumvielu avots sportistu vidū. Tas tiek lietots treniņa laikā vai pēc tā, sniedzot muskuļu atjaunošanai un attīstībai nepieciešamās olbaltumvielas. Augsti hidrolizētām sūkalu olbaltumvielām piemīt vislabākā iedarbība un uzsūkšanās spēja.
  • Real Hydro Whey ir daudzkārt labāks produkts par daudziem konkurējošiem parastajiem Hydro Whey produktiem, kuriem ir tikai 2-5% hidrolīzes līmenis un “Hydro” nosaukumā ir tikvien kā tukšs vārds. Šādi produkti ir gan lētāki, bet ne labāki.
  • Izmēģini un izjūti atšķirību salīdzinājumā ar savu parasto proteīnu.
  • Pasūti preces par vismaz €29, un saņem pirkumu tuvākajā DPD pakomātā bez maksas (parasti €3,50).
SKU: N/A Category:

Apraksts

ICONFIT Real Hydro Whey ir sūkalu proteīns ar īpaši augstu DH25 hidrolīzes līmeni, tāpēc tas ir augstākās klases olbaltumvielu avots ar vislabākajām īpašībām! Veikalos gan ir nopērkami lētāki produkti, uz kuriem ir norāde “Hydro Whey”, taču parasti uz to iepakojuma nav norādīts proteīnu hidrolīzes līmenis, kas bieži vien ir tikai 2–5%. Izvēloties šādus produktus ir gan iespējams ietaupīt naudu, taču proteīni ar tik zemu hidrolīzes līmeni īpaši neatšķiras no sūkalu olbaltumvielu koncentrāta vai izolāta. ICONFIT Real Hydro Whey produkts savukārt var lepoties ar augstu hidrolīzes līmeni, kas nodrošina tā kvalitāti un efektivitāti.

Lietošana

Lieto to pirmo reizi tūlīt pēc treniņa vai treniņa beigās un otro reizi kaut kad pa dienu. Pateicoties augstajam hidrolīzes līmenim, Real Hydro Whey sniedz vislabāko efektu, lietojot to treniņa beigās, kad organisms ir pret olbaltumvielām visuzņēmīgākais un izmanto šo produktu muskuļu atjaunošanai un attīstībai. Ielej šeikerī 150ml ūdens un pievieno 25g (1 mērkaroti līdz malām) Real Hydro Whey pulvera. Krati šeikeri, līdz pulveris ir kārtīgi izšķīdis, un lieto uzreiz.

Uzturvielas: Šokolādes 25 g porcijas 100g
Enerģija (kJ/kcal) 356/85 1422/339
Olbaltumvielas (g) 19,7 78,9
Ogļhidrāti (g) 0,7 2,9
..no kuriem cukuri (g) 0,5 2,2
Tauki (g) 0,2 0,7
..no kuriem piesātinātie (g) 0,0 0,1
Sāls (g) 0,04 0,15

SASTĀVDAĻAS: Augsti hidrolizētas sūkalu olbaltumvielas, kakao pulveris, aromatizētājs, saldinātājs sukraloze. Ražots Igaunijā.

Uzturvielas: Bez garšas 25 g porcijas 100g
Enerģija (kJ/kcal) 362/86 1448/346
Olbaltumvielas (g) 21,1 84,2
Ogļhidrāti (g) 0,5 2,0
..no kuriem cukuri (g) 0,5 2,0
Tauki (g) 0,0 0,1
..no kuriem piesātinātie (g) 0,0 0,1
Sāls (g) 0,04 0,15

SASTĀVDAĻAS: Augsti hidrolizētas sūkalu olbaltumvielas.

Papildu informācija

Weight 800 g
Garšas izvēle

Rūgtā šokolāde, Bez garšas

Atsauksmes

Šim produktam atsauksmju vēl nav.

Esi pirmais, kurš sniedz produktam novērtējumu “ICONFIT Real Hydro Whey (DH25!) 800g”

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

You may also like…