King Of Spades Tournament by ICONFIT

Izpārdots

KĻŪSTI STIPRĀKS ĪSĀKĀ LAIKĀ

“Tournament” ir optimāls atjaunošanās dzēriena pulveris fiziski aktīvam vīrietim, kurā līdzās sabalansētam dzīvnieku un augu olbaltumvielu maisījumam ir arī ievērojams daudzums kreatīna un jaunpiena. Viduslaikos pamatīgu fizisko slodzi piedāvāja bruņinieku turnīri (angļu val. “tournament”), savukārt mūsdienās, lai panāktu labu fizisko sagatavotību, ir neizbēgami jātrenējas.

Pēc fiziskās slodzes vienmēr ir jāļauj organismam atjaunoties, jo tikai tā ķermenis pielāgojas grūtībām un pieaug tā spēja panākt vēl vairāk. King of Spades “Tournament” ir dzērienu maisījums, kas radīts ar mērķi sniegt fiziski aktīvam vīrietim visu nepieciešamo, lai viņš nepārtraukti varētu palielināt fizisko slodzi, varētu labāk atgūties pēc piepūles un, pateicoties spēcīgākai imunitātei, saglabāt savos treniņos konsekvenci.

Iepakojums: 500g

 • Pasūti preces par vismaz €29, un saņem pirkumu tuvākajā DPD pakomātā bez maksas (parasti €3,50).
SKU: 4744130013214 Category:

Apraksts

 

KĻŪSTI STIPRĀKS ĪSĀKĀ LAIKĀ

Viduslaikos pamatīgu fizisko slodzi piedāvāja bruņinieku turnīri (angļu val. “tournament”), savukārt mūsdienās, lai panāktu labu fizisko sagatavotību, ir neizbēgami jātrenējas.

Pēc fiziskās slodzes vienmēr ir jāļauj organismam atjaunoties, jo tikai tā ķermenis pielāgojas grūtībām un pieaug tā spēja panākt vēl vairāk. King of Spades “Tournament” ir dzērienu maisījums, kas radīts ar mērķi sniegt fiziski aktīvam vīrietim visu nepieciešamo, lai viņš nepārtraukti varētu palielināt fizisko slodzi, varētu labāk atgūties pēc piepūles un, pateicoties spēcīgākai imunitātei, saglabāt savos treniņos konsekvenci.

Sokrats ir teicis: “Katram cilvēkam ir jāiepazīst tas, uz ko viņa ķermenis ir patiesi spējīgs.” “Tournament” ir unikāls un uz zinātni pilnībā balstīts maisījums, attiecībā uz kura aktīvo sastāvdaļu izvēli un kvalitāti mēs neesam pieļāvuši nekādus kompromisus, paredzēts fiziski aktīvam vīrietim. Tāpat kā tev, arī mums pietiekami labs ir tikai vislabākais.

KĀDA IR “TOURNAMENT” IEDARBĪBA

“Tournament” ir efektīvu aktīvo sastāvdaļu maisījums, kas, pamatojoties uz pētījumiem, palīdz atbalstīt fiziski aktīvu dzīvesveidu. Viena deva satur:

JAUNPIENS (LIELLOPU) – 3,3 g

 • Stiprina sportistu imūnsistēmu
 • Veicina zarnu veselību

Jaunpiens ir pirmais uzturvielām bagātais liellopu piens, kas tiek iegūts līdz 24 stundu laikā pēc teļa piedzimšanas. Tā kā teļam jaunpiens ir nepieciešams mazākā daudzumā, nekā liellops to spēj saražot, tad to var ētiski izmantot arī kā uztura bagātinātāju.

Pamatojoties uz pētījumiem, jaunpiens uzlabo fiziski aktīvu vīriešu imūnsistēmu. Tā kā pastāvīga smaga fiziskā slodze pavājina organisma izturību pret slimībām, jaunpiens palīdz turpināt treniņus arī paaugstināta saslimšanas riska gadījumā.

Jaunpiens atbalsta arī zarnu veselību. Bieži vien fiziski aktīvi vīrieši cieš no caurumoto zarnu sindroma, kā rezultātā slodzes dēļ zarnu gļotāda sāk laist cauri toksīnus un baktērijas. Pētījumi liecina, ka jaunpiens atjauno zarnu gļotādu un uzlabo vispārējo mikrobiotu.

Ar pētījumiem var iepazīties zemāk.

SŪKALU OLBALTUMVIELU KONCENTRĀTS – 15 g

 • Palielina spēku un muskuļu masu
 • Uzlabo kaulu blīvumu
 • Palīdz uzturēt muskuļu masu samazināta fiziskā noslogojuma un diētas gadījumā

Sūkalu olbaltumvielas ir neatņemama aktīva dzīvesveida sastāvdaļa. Tās uzsūcas īpaši ātri, tādējādi iedarbinot organisma atjaunošanās procesus tūlīt pēc fiziskās slodzes (Reitelseder 2011; Bilsborough 2006). Pētījumi liecina, ka sūkalu olbaltumvielas palielina muskuļu masu un spēku, kā arī atbalsta muskuļu un kaulu blīvuma saglabāšanos.

ZIRŅU OLBALTUMVIELU IZOLĀTS – 10 g

 • Piemīt līdzvērtīga ietekme kā sūkalām
 • Rada anabolisko vidi organismā ilgāku laiku
 • Viegli sagremojams

Pārmērīgs sūkalu olbaltumvielu patēriņš var izraisīt gremošanas traucējumus. Tāpēc gandrīz puse no “Tournament” olbaltumvielu daudzuma ir no zirņu olbaltumvielu izolāta, kam augu izcelsmes olbaltumvielu vidū piemīt viens no labākajiem aminoskābju profiliem, kas no rezultātu viedokļa ir ekvivalents sūkalām (Babault 2015; Banaszek 2019).

Turklāt zirņu proteīnam ir lieliska biopieejamība, bet lēnāka uzsūkšanās, kā rezultātā tas organismā rada anabolisku vidi uz ilgāku laiku nekā sūkalu olbaltumvielas (Bilsborough 2006).

KREATĪNA MONOHIDRĀTS – 4 g

 • Palīdz organisma šūnām ražot enerģiju
 • Palielina muskuļu spēku
 • Uzlabo izturību
 • Samazina noguruma sajūtu

Kreatīns ir muskuļos sastopama organiskā skābe, kas palīdz ķermeņa šūnām ražot enerģiju. Kreatīns kā uztura bagātinātājs ir viens no visvairāk pētītajiem, drošākajiem un efektīvākajiem spēka un veiktspējas palielinātājiem, kas arī pazemina nogurumu un depresiju un kam ir aizsargājoša ietekme uz muskuļiem.

KĀ LIETOJAMS “TOURNAMENT”

Sajauc 1 mērkaroti (34 grami) “Tournament” pulvera ar 200ml ūdens vai piena. Lai iegūtu vienmērīgu tekstūru un labāku garšu, izmanto šeikeri un krati dzērienu tik ilgi, līdz tas ir pilnībā izšķīdis. Treniņu dienās lieto “Tournament” uzreiz pēc treniņa, brīvajās dienās aizstāj ar to kādu no vieglajām maltītēm.

Iepazīsties ar pētījumiem

JAUNPIENS
 1. A low-dose, 6-week bovine colostrum supplementation maintains performance and attenuates inflammatory indices following a Loughborough Intermittent Shuttle Test in soccer players. Kotsis Y1, Mikellidi A1, Aresti C1, Persia E1, Sotiropoulos A2, Panagiotakos DB1, Antonopoulou S1, Nomikos T3. Eur J Nutr. 2018 Apr;57(3):1181-1195.
 2. Effects of bovine colostrum on recurrent respiratory tract infections and diarrhea in children. Saad K1, Abo-Elela MG, El-Baseer KA, Ahmed AE, Ahmad FA, Tawfeek MS, El-Houfey AA, AboulKhair MD, Abdel-Salam AM, Abo-Elgheit A, Qubaisy H, Ali AM, Abdel-Mawgoud E. Medicine (Baltimore). 2016 Sep;95(37)
 3. Potential benefits of colostrum in gastrointestinal diseases. Menchetti L1, Traina G2, Tomasello G3, Casagrande-Proietti P1, Leonardi L1, Barbato O1, Brecchia G4. Front Biosci (Schol Ed). 2016 Jun 1;8:331-51.
 4. Effects of bovine colostrum supplementation on upper respiratory illness in active males. Jones AW1, Cameron SJ2, Thatcher R3, Beecroft MS2, Mur LA2, Davison G4. Brain Behav Immun. 2014 Jul;39:194-203.
 5. The effect of bovine colostrum on viral upper respiratory tract infections in children with immunoglobulin A deficiency. Patıroğlu T1, Kondolot M. Clin Respir J. 2013 Jan;7(1):21-6.
 6. The effect of bovine colostrum supplementation on salivary IgA in distance runners. Crooks CV1, Wall CR, Cross ML, Rutherfurd-Markwick KJ. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2006 Feb;16(1):47-64.
 7. Effects of bovine colostrum supplementation on immune variables in highly trained cyclists. Shing CM1, Peake J, Suzuki K, Okutsu M, Pereira R, Stevenson L, Jenkins DG, Coombes JS. J Appl Physiol (1985). 2007 Mar;102(3):1113-22.
 8. Modulation of human humoral immune response through orally administered bovine colostrum. He F1, Tuomola E, Arvilommi H, Salminen S. FEMS Immunol Med Microbiol. 2001 Aug;31(2):93-6.
 9. Oral Supplementation with Bovine Colostrum Decreases Intestinal Permeability and Stool Concentrations of Zonulin in Athletes. Maciej Hałasa,1,* Dominika Maciejewska,1 Magdalena Baśkiewicz-Hałasa,2 Bogusław Machaliński,2 Krzysztof Safranow,3 and Ewa Stachowska1. Nutrients. 2017 Apr; 9(4): 370.
 10. The nutriceutical bovine colostrum truncates the increase in gut permeability caused by heavy exercise in athletes. Marchbank T1, Davison G, Oakes JR, Ghatei MA, Patterson M, Moyer MP, Playford RJ. Am J Physiol Gastrointest Liver Physiol. 2011 Mar;300(3):G477-84.
 11. Co-administration of the health food supplement, bovine colostrum, reduces the acute non-steroidal anti-inflammatory drug-induced increase in intestinal permeability. Playford RJ1, MacDonald CE, Calnan DP, Floyd DN, Podas T, Johnson W, Wicks AC, Bashir O, Marchbank T. Clin Sci (Lond). 2001 Jun;100(6):627-33.
 12. Exercise-induced stress behavior, gut-microbiota-brain axis and diet: a systematic review for athletes. Allison Clark1 and Núria Mach. J Int Soc Sports Nutr. 2016; 13: 43.

Atsauksmes

Šim produktam atsauksmju vēl nav.

Esi pirmais, kurš sniedz produktam novērtējumu “King Of Spades Tournament by ICONFIT”

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *