fbpx
ICONFIT2020-10-21T10:26:07+00:00

ICONFIT / Par uzņēmumu

Dibināts 2013. gadā Igaunijā • Lielākais Baltijā •

Nr. 1 ražotājs Baltijā Uzņēmums ir dibināts 2013. gadā, un šobrīd ir kļuvis par lielāko sporta uztura un veselīgās pārtikas ražotāju Baltijā. Mēs pastāvīgi investējam produktu izstrādē, lai vēl vairāk paplašinātu savu klāstu, kuru šobrīd veido vairāk nekā 100 dažādu produktu. ICONFIT produktus var ērti pasūtīt mūsu mājaslapā, un tie ir pieejami arī gandrīz 200 veikalos un tirdzniecības vietās. Sākot ar 2020. gadu, esam pievērsušies eksportam vairāk nekā jebkad agrāk, lai mūsu kvalitatīvie produkti sasniegtu aizvien vairāk klientu visā pasaulē.

  • Lielākais sporta uztura un veselīgās pārtikas ražotājs Baltijā. Lielākais sporta uztura un veselīgās pārtikas ražotājs Baltijā.
  • Produktu izstrādē galvenā uzmanība tiek pievērsta tīrības pakāpei un kvalitātei, izvairoties no mākslīgām krāsvielām, stabilizatoriem utt.
  • Sporta uztura izstrādē ir iesaistīti labākie sportisti un treneri, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku produktu funkcionalitāti.
  • Mēs atbalstām Igaunijas Kultūrisma un fitnesa asociāciju (EKFL), kā arī daudzus sportistus ar veselīgu pārtiku un uztura bagātinātājiem.

Izvēloties izejvielas, mēs izmantojam tikai uzticamus partnerus ar kontrolētu kvalitāti. Kur vien iespējams, mēs dodam priekšroku vietējām izejvielām.

Sadarbībā ar Igaunijas Uzņēmējdarbības attīstības mērķaģentūru (EAS, eas.ee) darbojamies ar mērķi palielināt savu eksporta jaudu, un tuvākajā nākotnē ICONFIT produkti nonāks vairākās ārvalstīs.

Papildus tam mēs pastāvīgi tiecamies uz savas ražošanas jaudas palielināšanu, ieguldot līdzekļus jaunās ražošanas iekārtās. 2020. gadā mēs izveidojām pilnībā automatizētu burku ražošanas līniju. Pašlaik strādājam pie vairākiem attīstības projektiem, lai radītu jaunas produktu grupas un vēl vairāk paplašinātu ICONFIT produktu klāstu.

Jautājumi, ierosinājumi, sadarbības priekšlikumi: Raksti uz info@iconfit.eu vai zvani pa tālruni 686 4045