Pāriet uz saturu

Par ICONFIT

2013. gadā dibinātais ICONFIT ir kļuvis par vadošu sporta, diētas un veselīgas pārtikas ražotāju ar plašu augstākās kvalitātes produktu klāstu. Mūsu produkti ir pieejami mūsu tīmekļa vietnē un vairāk nekā 500 tālākpārdošanas vietās. Sadarbībā ar mūsu sportistiem un uztura speciālistiem, esam izstrādājuši efektīvu uztura bagātinātāju klāstu, liekot uzsvaru uz kvalitāti un tīrību.

Mums pieder mūsu fiziskā ražotne Tallinā, Igaunijā, un laiku pa laikam mēs ražojam arī citiem Eiropas uztura bagātinātāju zīmoliem. Pērkot ICONFIT produktus, jūs tos saņemat tieši no ražotāja par vislabākajām cenām. Mēs izmantojam labākās izejvielas no labākajiem Eiropas ražotājiem un uzticamiem, atzītiem vairumtirgotājiem. Savos sūkalu olbaltumvielu produktos mēs izmantojam augstas kvalitātes Eiropas sūkalu olbaltumvielu koncentrātus un vienmēr izvēlamies izmantot ES izcelsmes izejvielas.

ICONFIT - Tīrā uztura uzņēmums. Mūsu produktus augstu novērtē sportisti un profesionāļi - tas viss, pateicoties tīrajām augstas kvalitātes sastāvdaļām, jo mēs izvairāmies no visām nevajadzīgām krāsvielām un stabilizatoriem. ICONFIT neapšaubāmi ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība, par ko liecina arī pastāvīgi augošais mūsu lojālo klientu skaits.

Jūs varat atrast plašāku informāciju mūsu produktu lapās un viegli veikt pasūtījumu tiešsaistē. Pasūtījumi, kas darba dienās izdarīti līdz plkst. 13.00 pēc EET, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.

Kontaktinformācija (šajā adresē nav mazumtirdzniecības veikala):
ICONFIT / European Foods OÜ
Härgmäe 24 (Unit 3), Tallinn, Igaunija
Tel: +372 686 4045
info@iconfit.eu