Pāriet uz saturu

Vairumtirdzniecība

- ICONFIT produkti -

ICONFIT ražo plašu augstas kvalitātes veselīga uztura klāstu. Mūsu produkti tiek izstrādāti pašu spēkiem un ražoti ES sertificētā ražotnē Tallinā, Igaunijā. Mēs piedāvājam lieliskus produktus par pievilcīgām cenām mūsu tālākpārdevējiem - tālākpārdevēji drīz vien atklāj, ka ICONFIT produkti ātri vien kļūst par populārāko zīmolu, gan ieņēmumu, gan peļņas ziņā. Ja esat atbildīgs par iepirkumiem veikalā vai veikalu ķēdē, sazinieties ar mums, un mēs jums sagatavosim pievilcīgu piedāvājumu.

  • Plašs augstas kvalitātes ICONFIT produktu klāsts no viena piegādātāja. Mūsu tālākpārdevēji turpina palielināt savus ieņēmumus un labprāt pārdod mūsu produktus.
  • Viegli pasūtīt no mūsu tiešsaistes vairumtirdzniecības portāla. Vienkārši izvēlieties produktus, apstipriniet pasūtījumu, un viss ir izdarīts.
  • ICONFIT uztura bagātinātāji ir oficiāli reģistrēti Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, tāpēc tos var likumīgi pārdot vietējos mazumtirdzniecības veikalos. Attiecībā uz citām valstīm, lūdzu, jautājiet sīkāku informāciju, ja jūsu valsts tiesību akti paredz, ka produkti ir jāreģistrē valdības sistēmās.
  • Visus vairumtirdzniecības pasūtījumus mēs nosūtam ne vēlāk kā nākamajā darba dienā. Piegāde parasti aizņem tikai 1-2 dienas. Ļoti zemas bezmaksas piegādes cenas.

Lūdzu, zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu, lai uzzinātu vairāk informācijas un uzsāktu sadarbību.

- Ražošanas pakalpojumi -

ICONFIT ir modernas automatizētas iekārtas un ES sertificēta ražotne Igaunijā. Mēs spējam izstrādāt, sajaukt un iepakot dažādus pulverveida pārtikas produktus un uztura bagātinātājus. Sazinieties ar mums, ja Jums ir nepieciešams ražošanas partneris partijām, kas pārsniedz 1000 kg.

  • Pulverveida un granulētu maisījumu sajaukšana saskaņā ar recepti.
  • Pilnībā automatizētas pildīšanas un iepakošanas process dažādos iepakojumos pulverveida un kapsulu produktiem.
  • Marķēšana atbilstoši klientu vajadzībām.
  • Kapsulu produkti mazumtirdzniecībai gatavā vai nefasētā veidā.

Sazinies ar mums: Vilmars Bravackis  / vilmars.bravackis@iconfit.eu  (Tikai vairumtirdzniecība)